Ostatnia aktualizacja
15.06.2026 20:31

Osób online: 3

stat4u

SP Karpicko
Kliknij aby powi kszy











2026-06-15, Szleństwo kulinarne w świetlicy szkolnej
SP Karpicko

Uczniowie świetlicy szkolnej pod kierunkiem wychowawców świetlicy (Pani Dorotki i Pani Bożenki) wypiekali przepyszne, chrupiące gofry.




2026-06-10, Hawajska przygoda
SP Karpicko

Przedszkolaki z grupy Zajączki przeżyły dziś niezwykłą przygodę. Dzieci poczuły letni, wakacyjny klimat... a to wszystko za sprawą warsztatów, w których wzięły udział.




2026-06-10, Wycieczka szkolna do Leszna
SP Karpicko

Dnia 9 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 uczestniczyli w wycieczce do Leszna. Pierwszym punktem programu była wizyta na lotnisku, gdzie dzieci miały okazję zwiedzić szybowce, usiąść w ich wnętrzu oraz poznać podstawy pilotażu. Było to niezwykle ciekawe doświadczenie, które wzbudziło wiele emocji i zainteresowania.




2026-06-03, Zebranie z rodzicami
SP Karpicko

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych do Przedszkola "Leśna Polana", które odbędzie się dnia 17.06.2026 o godz. 16.30.

Celem spotkania jest przekazanie najważniejszych informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola, organizacji roku szkolnego, zasad bezpieczeństwa oraz procesu adaptacji dzieci do nowego środowiska.

Liczymy na Państwa obecność i serdecznie zapraszamy.




2026-05-31, Festyn rodzinnny
SP Karpicko

Dnia 30 maja na terenie Szkoły Podstawowej w Karpicku odbył się Festyn Rodzinny, którego celem była integracja uczniów, rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców lokalnej społeczności.




2026-05-27, Konkurs plastyczny ,,Kolory emocji”.
SP Karpicko

W piątek, 22 maja 2026r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Kolory emocji”. W konkursie wzięło udział 15 uczniów, którzy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. 




2026-05-20, Klasa pierwsza uczy się radzić sobie z agresją
SP Karpicko

Dnia 20 maja 2026r. odbyły się zajęcia profilaktyczne dla klasy 1 prowadzone przez panią Kasię Pietruszkę z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wolsztynie. Tematem spotkania była agresja.



1 « [1] [2] [3] [4] » 185